Я змінюю цей світ, – Марія Мишок, офіціант в Першій грильовій ресторації м’яса та справедливости

Марія Мишок

Маємо в нашій великій !FEST-сім’ї дуже цілеспрямовану й активну людину, яка нещодавно побувала в Італії на стажуванні на виноробні. Отже, знайомтесь – це Марія Мишок. 🙂

Вона позитивна, життєрадісна і ніколи не пасує перед складнощами. Її суперсила – швидко знаходити спільну мову з усіма, від малого до старого. І тою силою вона активно користується в Холдингу емоцій !FEST вже 6 років, зокрема в Першій грильовій ресторації м’яса та справедливости – півтора.

Розкажи нам, будь ласка, про цю програму, по якій ти їздила в Італію

В червні місяці нам розповіли про мотивацію від West Wine Team. Вино я люблю і давно цим цікавлюся. А також я була лідером з продажу вина кілька місяців підряд, я вирішила, що це буде ціллю номер один на цей місяць. І я її досягла!

І як загалом видалась поїздка?

Насправді, поїздка була дуже пізнавальною. Я познайомилася з цікавими людьми, побачила мальовничі вулички Італії. Та взагалі, класно відпочила. 🙂

Що найбільше запам’яталося на навчанні? Корисною була поїздка?

Я давно мріяла потрапити до Італії. Нарешті моя мрія збулася.

Виноградники в Італії вражають
Виноградники в Італії вражають

Італія – неймовірно гарна країна, а окрім того ще й світовий лідер по виробництву вина. Я змогла спостерігати усі етапи виготовлення вина: від вирощування виноградників і до бутилювання.

Італія неймовірна
Італія неймовірна

Складно було перемогти в цьому конкурсі, щоб поїхати до Італії?

У мене був один, але дуже сильний суперник. 🙂

Я виявилась трохи спритнішою. Але його старання також отримали винагороду, він їде в Одесу на завод Шабо.

Навчання на виноробні в Італії
Навчання на виноробні в Італії

А як загалом, тобі подобається твоя робота?

Так, мені подобається моя робота. Особливо наш щирий, дружний, привітний колектив. Ці люди своїми усмішками роблять мій світ яскравішим. До того ж, мені цікаво щодня спілкуватися з нашими гостями та дарувати їм позитивні емоції. Мені здається, тоді всі стають трохи добрішими <3

Який у тебе девіз життя?

Мій девіз – «цінуй те, що маєш»! Тоді все має вагу.

Ти щаслива людина? Даруєш на роботі оточуючим позитив?

Що таке щастя, всяк розуміє по-своєму. Кожен з нас є індивідуальністю та має власні інтереси та уподобання.

Я щаслива, адже маю живих та здорових батьків, хороших друзів, класну роботу і можливість подорожувати та дізнаватися щось нове. І це відповідає моєму девізу 🙂

Зберігання вина на італійській виноробні
Зберігання вина на італійській виноробні

Ти змінюєш світ, як думаєш?

В якійсь мірі так, я змінюю цей світ. Змінюю тим, що вмію надихнути людей, вмію бути хорошим прикладом, як на роботі, так і в житті. І це, до речі, мене драйвить.

А що б ти хотіла ще робити, щоб змінювати стан душі оточуючих тебе людей?

Знаєш, не потрібно нічого грандіозного. Необхідно просто бути собою. Бути позитивно налаштованою на будь-що, що трапляється в нашому житті. І повірте, вашим друзям і знайомим захочеться завжди з вами проводити час.

Маєш якесь загальне побажання для наших співробітників?

Робіть те, що вам подобається, завжди ставте перед собою цілі, вірте в себе та ніколи не опускайте руки, що б не сталося.

Related articles

Як розпізнати у стажері друга на все життя – історія Люби Ніколаєвої

Хочу розказати вам історію про Лілю Петровську, ту, що тепер вже Олійник. Колись я працювала в Мазоху старшим офіціантом. І до мене прийшла на стажування Ліля Петровська, така мила хороша дівчинка. Я вчила тоді Лілю міняти попільнички на майданчику. Вона…

Для чого змінювати світ? – Назар Гайдучик, арт-директор у ВСЛ

Назар Гайдучик працює у нашому партнерському проекті “Видавництво Старого Лева” дизайнером і арт-директором. Він багато читає, любить крутити свій байк і писати музику. А ще Назар має суперсилу – він вміє слухати і дуже допитливий. 

Як поєднувати археологію та керування магазином – інтерв’ю з Ярославом Бриком

Цього тижня знайомимо вас із Ярославом! Він керує магазином “Два кроки від хати” на Личаківській, 112. Його суперсила – пам’ятає кожну дрібничку. А ще він професійний археолог і обожнює грати в футбол.