Добрі справи !FEST: підсумки листопада

Ми змінюємо себе, місто та країну на краще, а це неможливо без добрих справ.

Отже, що ж ми зробили в листопаді?

Робимо життя діток з НРЦ «Мрія» трохи яскравішим!

Ми провели екскурсію для дітей навчально-реабілітаційного центру «Мрія» офісом !FEST і показали, що на роботі може бути затишно, комфортно і весело.

Побували вони не тільки в офісі, але і на екскурсії в Домі легенд, послухали цікавих розповідей від нашого Сажотруса та пригостились смачним какао.

Сподіваємось, що діткам було добре і весело з нами. Бо ми отримали масу задоволення від спілкування і також навчились дечому від них!


Допомагаємо Пласту!

17-18 листопада в нашому офісі на FestRepublic пройшов кулінарний вишкіл для Пласту «10 ОвОчів». Хлопці і дівчата навчились в нас готувати курку карі, пасту карбонару і десерт «Аляска» під керівництвом шеф-кухаря Юри Пономарчука. А ще дізнались про правильне сервірування столу.

 

Ще у !FEST пройшов КВКЧ – Крайовий Вишкіл Кваліфікаційного Членства для нових пластунів, яким вже більше 18-ти років.

Також пластуни збирали гроші на Кікстартері для того, щоб відкрити нові осередки на Півдні та Сході України. Ми вважаємо, що Україні це потрібно! І тому що «Пласт» – це класна та корисна організація, вирішили теж долучитись до тої справи. В якості підтримки ініціативи ми надали 2 сертифікати на 600 гривень в Галицькій жидівській кнайпі «Під золотою розою».

Більше того, пластовий рій «чорні хлопці» займається у нас в офісі безкоштовно на постійній основі.


#ЩедрийВівторок разом з !FEST

27 листопада пройшов Всеукраїнський День добрих справ «Щедрий вівторок». Ми теж долучились до цієї акції.

У нашій Школі Вільних та небайдужих пройшов благодійний ярмарок. Наші небайдужики підготувались і власноручно зробили солодощі, ялинкові іграшки, прикраси, картини та багато іншого. У #ЩедрийВівторок вони продали усе на ярмарку і заробили 67 тисяч гривень! Вилучені кошти витратили на пульсоксиметр в реанімацію недоношених дітей, а ще частину – передали у Фонд Запорука для допомоги онкохворим дітям.

Непродані солодощі відправилась нашим захисникам у військовий шпиталь.

У рамках щедрого вівторка ми також долучились до іншої доброї справи: проведення пішохідної екскурсії «Визначні храми центральної частини Львова» для людей похилого віку, яких підтримує Львівський міський територіальний центр.

Власне, ми приймали учасників екскурсії у Пошті на Друкарській із пригощеннями, адже після насиченої прогулянки треба було і відпочити!


Екскурсії у !FEST

Також ми провели екскурсії офісом Холдингу емоцій !FEST для Школи успішної молоді (ШУМ) та Львівського вищого професійного училища харчових технологій. Діти отримали масу задоволення, ну і ми з того, звісно, теж втішились!)

Хочете до нас в гості? Зголошуйтесь і ми радо вас приймемо!


Змінюємо кавову культуру у Львові

Як відомо, у Львові відкрився перший, і поки що єдиний в Україні, кавовий хаб. І ми проводимо щочетверга публічні капінги, на яких вчимо розрізняти сорти кави, розказуємо, як їх правильно готувати, та чим насправді відрізняється робуста від арабіки. Тож чекаємо кожного четверга на 10:00 у нас, в лабораторії !FEST Coffee Mission на FESTrepublic.

Долучайтесь до нашої команди, змінюймо світ разом!

Залишити коментар

Ваша е-пошта не буде опублікована Обов'язкові полі позначені. *

Схожі новини

Win-win – що це і для чого воно нам?

Ми почнемо цикла статей про лідерство, тому що у Холдингу окрім іншого виховують лідерів у своїх сферах діяльності. Це стосується і дизайнерів, і офіціантів, і кухарів, і вчителів… Отже, почнемо зі стратегії «win-win» – це така співпраця, коли обидві сторони…

Я кольорую наш світ, – Андрій Чад, відео-дизайнер і мешканець арт-відділу

Живе у арт-відділі вже майже рік, до !FEST трохи пропрацював на видавництві у Львівській Політехніці. Обожнює фільми про паркур, а ще ті, що з Джекі Чаном. В дитинстві Андрій навіть мріяв бути каскадером. Він справжній інтроверт, який прилаштувався до цього…