Добрі справи !FEST: підсумки листопада

Ми змінюємо себе, місто та країну на краще, а це неможливо без добрих справ.

Отже, що ж ми зробили в листопаді?

Робимо життя діток з НРЦ «Мрія» трохи яскравішим!

Ми провели екскурсію для дітей навчально-реабілітаційного центру «Мрія» офісом !FEST і показали, що на роботі може бути затишно, комфортно і весело.

Побували вони не тільки в офісі, але і на екскурсії в Домі легенд, послухали цікавих розповідей від нашого Сажотруса та пригостились смачним какао.

Сподіваємось, що діткам було добре і весело з нами. Бо ми отримали масу задоволення від спілкування і також навчились дечому від них!


Допомагаємо Пласту!

17-18 листопада в нашому офісі на FestRepublic пройшов кулінарний вишкіл для Пласту «10 ОвОчів». Хлопці і дівчата навчились в нас готувати курку карі, пасту карбонару і десерт «Аляска» під керівництвом шеф-кухаря Юри Пономарчука. А ще дізнались про правильне сервірування столу.

 

Ще у !FEST пройшов КВКЧ – Крайовий Вишкіл Кваліфікаційного Членства для нових пластунів, яким вже більше 18-ти років.

Також пластуни збирали гроші на Кікстартері для того, щоб відкрити нові осередки на Півдні та Сході України. Ми вважаємо, що Україні це потрібно! І тому що «Пласт» – це класна та корисна організація, вирішили теж долучитись до тої справи. В якості підтримки ініціативи ми надали 2 сертифікати на 600 гривень в Галицькій жидівській кнайпі «Під золотою розою».

Більше того, пластовий рій «чорні хлопці» займається у нас в офісі безкоштовно на постійній основі.


#ЩедрийВівторок разом з !FEST

27 листопада пройшов Всеукраїнський День добрих справ «Щедрий вівторок». Ми теж долучились до цієї акції.

У нашій Школі Вільних та небайдужих пройшов благодійний ярмарок. Наші небайдужики підготувались і власноручно зробили солодощі, ялинкові іграшки, прикраси, картини та багато іншого. У #ЩедрийВівторок вони продали усе на ярмарку і заробили 67 тисяч гривень! Вилучені кошти витратили на пульсоксиметр в реанімацію недоношених дітей, а ще частину – передали у Фонд Запорука для допомоги онкохворим дітям.

Непродані солодощі відправилась нашим захисникам у військовий шпиталь.

У рамках щедрого вівторка ми також долучились до іншої доброї справи: проведення пішохідної екскурсії «Визначні храми центральної частини Львова» для людей похилого віку, яких підтримує Львівський міський територіальний центр.

Власне, ми приймали учасників екскурсії у Пошті на Друкарській із пригощеннями, адже після насиченої прогулянки треба було і відпочити!


Екскурсії у !FEST

Також ми провели екскурсії офісом Холдингу емоцій !FEST для Школи успішної молоді (ШУМ) та Львівського вищого професійного училища харчових технологій. Діти отримали масу задоволення, ну і ми з того, звісно, теж втішились!)

Хочете до нас в гості? Зголошуйтесь і ми радо вас приймемо!


Змінюємо кавову культуру у Львові

Як відомо, у Львові відкрився перший, і поки що єдиний в Україні, кавовий хаб. І ми проводимо щочетверга публічні капінги, на яких вчимо розрізняти сорти кави, розказуємо, як їх правильно готувати, та чим насправді відрізняється робуста від арабіки. Тож чекаємо кожного четверга на 10:00 у нас, в лабораторії !FEST Coffee Mission на FESTrepublic.

Долучайтесь до нашої команди, змінюймо світ разом!

Related articles

Що почитати – поради від Наталі Мазяр (HRD Холдингу емоцій !FEST)

Що почитати? Вічне питання, коли закінчується попередня книга. Ми вирішили запитати Наталю Мазяр поради, які книжки варті уваги. Наталя підібрала різні варіанти, не тільки художню літературу, але і ту, що корисна для саморозвитку. До речі, деякі з цих книжок можна…

Як розпізнати у стажері друга на все життя – історія Люби Ніколаєвої

Хочу розказати вам історію про Лілю Петровську, ту, що тепер вже Олійник. Колись я працювала в Мазоху старшим офіціантом. І до мене прийшла на стажування Ліля Петровська, така мила хороша дівчинка. Я вчила тоді Лілю міняти попільнички на майданчику. Вона…

Win-win – що це і для чого воно нам?

Ми почнемо цикла статей про лідерство, тому що у Холдингу окрім іншого виховують лідерів у своїх сферах діяльності. Це стосується і дизайнерів, і офіціантів, і кухарів, і вчителів… Отже, почнемо зі стратегії «win-win» – це така співпраця, коли обидві сторони…