Win-win – що це і для чого воно нам?

Ми почнемо цикла статей про лідерство, тому що у Холдингу окрім іншого виховують лідерів у своїх сферах діяльності. Це стосується і дизайнерів, і офіціантів, і кухарів, і вчителів…

Отже, почнемо зі стратегії «win-win» – це така співпраця, коли обидві сторони в роботі залишаються задоволеними.

Трохи історії

Вперше представили цю стратегію ще у 1981 році вчені Гарварду Роджер Фішер і Вільям Юрі.

Але вивів цю теорію з області науки в життя Стівен Кові, доктор економічних наук Гарварда. Він говорив, що взаємовигідна співпраця є результативнішою, ніж звичайна конкуренція.

Основні принципи стратегії win-win

  1. Взаємоповага. Без поваги до опонента у переговорах, вигідного обом результату не буде.
  2. Тривала співпраця. Навіть якщо ви конкуруєте, ви співпрацюєте, обидві сторони отримують вигоду.
  3. Позитивний результат для обох сторін. При використанні стратегії «win-win» кожна сторона отримує свій плюс.

Чому ця стратегія підходить нам, Холдингу емоцій !FEST

Головне – це двостороння підтримка та задоволення від процесу, чи це ресторан, чи школа. Ми даємо позитивні емоції і необхідно, щоб їх відчували як ті, хто їх дає, так і ті, хто отримує.

Наприклад, офіціанти спілкуються з нашими гостями і отримують нову інформацію, певні вміння та навички, цікаві знайомства, а гості отримують приємні емоції та смачну їжу, що може вплинути на їх подальші рішення в житті. Обидві сторони виграють!

Інший варіант – наша «Правда». Ми виготовляємо круте крафтове пиво, українці п’ють хороший продукт (це повага до себе), а ми наносимо Україну на пивну мапу світу.

От ще один приклад – співпраця з УКУ (Українським католицьким університетом). Ми отримали приміщення для реалізації своїх планів і відкрили в УКУ трапезну. А студенти цього університету мають їдальню зі смачною та якісною їжею.

Інший приклад – Школа вільних та небайдужих. Вчителі виховують нове покоління, не агресивне, активне, без страхів. Батьки ж отримують щасливих дітей. В результаті усі отримують місто, в якому хочеться жити. А чим більше комфортних міст, тим краща країна.

Автор: Анастасія Ковач-Петрушенко

Related articles

Що почитати – поради від Наталі Мазяр (HRD Холдингу емоцій !FEST)

Що почитати? Вічне питання, коли закінчується попередня книга. Ми вирішили запитати Наталю Мазяр поради, які книжки варті уваги. Наталя підібрала різні варіанти, не тільки художню літературу, але і ту, що корисна для саморозвитку. До речі, деякі з цих книжок можна…

Як розпізнати у стажері друга на все життя – історія Люби Ніколаєвої

Хочу розказати вам історію про Лілю Петровську, ту, що тепер вже Олійник. Колись я працювала в Мазоху старшим офіціантом. І до мене прийшла на стажування Ліля Петровська, така мила хороша дівчинка. Я вчила тоді Лілю міняти попільнички на майданчику. Вона…

Як поєднувати археологію та керування магазином – інтерв’ю з Ярославом Бриком

Цього тижня знайомимо вас із Ярославом! Він керує магазином “Два кроки від хати” на Личаківській, 112. Його суперсила – пам’ятає кожну дрібничку. А ще він професійний археолог і обожнює грати в футбол.

Маніфест вільним та небайдужим

Холдинг емоцій! Позитивних емоцій! Так ми себе позиціонуємо. Ми люди, вільні та небайдужі, говоримо про це. А чи є ми такими насправді? Та перед тим, як говорити про наш позитив і вільність, варто подумати, а чи є ми людьми? І чому в нашій компанії склались такі обставини, що виходять накази «Бути людьми». Та й що мається на увазі в наказі під словом «людина»?