Ми почнемо цикла статей про лідерство, тому що у Холдингу окрім іншого виховують лідерів у своїх сферах діяльності. Це стосується і дизайнерів, і офіціантів, і кухарів, і вчителів…
Отже, почнемо зі стратегії «win-win» – це така співпраця, коли обидві сторони в роботі залишаються задоволеними.
Трохи історії
Вперше представили цю стратегію ще у 1981 році вчені Гарварду Роджер Фішер і Вільям Юрі.
Але вивів цю теорію з області науки в життя Стівен Кові, доктор економічних наук Гарварда. Він говорив, що взаємовигідна співпраця є результативнішою, ніж звичайна конкуренція.
Основні принципи стратегії win-win
- Взаємоповага. Без поваги до опонента у переговорах, вигідного обом результату не буде.
- Тривала співпраця. Навіть якщо ви конкуруєте, ви співпрацюєте, обидві сторони отримують вигоду.
- Позитивний результат для обох сторін. При використанні стратегії «win-win» кожна сторона отримує свій плюс.
Чому ця стратегія підходить нам, Холдингу емоцій !FEST
Головне – це двостороння підтримка та задоволення від процесу, чи це ресторан, чи школа. Ми даємо позитивні емоції і необхідно, щоб їх відчували як ті, хто їх дає, так і ті, хто отримує.
Наприклад, офіціанти спілкуються з нашими гостями і отримують нову інформацію, певні вміння та навички, цікаві знайомства, а гості отримують приємні емоції та смачну їжу, що може вплинути на їх подальші рішення в житті. Обидві сторони виграють!
Інший варіант – наша «Правда». Ми виготовляємо круте крафтове пиво, українці п’ють хороший продукт (це повага до себе), а ми наносимо Україну на пивну мапу світу.
От ще один приклад – співпраця з УКУ (Українським католицьким університетом). Ми отримали приміщення для реалізації своїх планів і відкрили в УКУ трапезну. А студенти цього університету мають їдальню зі смачною та якісною їжею.
Інший приклад – Школа вільних та небайдужих. Вчителі виховують нове покоління, не агресивне, активне, без страхів. Батьки ж отримують щасливих дітей. В результаті усі отримують місто, в якому хочеться жити. А чим більше комфортних міст, тим краща країна.
Автор: Анастасія Ковач-Петрушенко