Треба мати поняття гри, а також бажання виграти, – команда Гефест про Ігри загартованих

Нещодавно відбулася одна з наймасштабніших подій Холдингу емоцій !FEST– Ігри загартованих ’2019. Це вже четверті змагання серед наших працівників. І третій рік поспіль перемагає та сама команда з невеличкими змінами у складі – ГЕФЕСТ!

Ми вирішили поспілкуватись із переможцями й дізнатись, як же їм це вдається?!

Як перемагати в Іграх загартованих три роки поспіль?

Ми почали спілкування з капітаном команди Гефест – Олексієм Медведєвим. І справді, він майже відразу пояснює:

— Ми продумуємо кожне завдання наперед. Приходимо на станцію, слухаємо, обговорюємо, аналізуємо, вибираємо щось одне – і тільки тоді починаємо виконувати завдання. Добре подумати, а вже тоді робити.

— Олексій просто має вже напрацьовану схему, – сміється Андрій Верстин.

У кабінет заходить Віка Христенко й одразу включається в нашу розмову:

— Узагалі, основа всього – це вміння домовлятись. У кожного є свої слабкі та сильні сторони. Я, наприклад, погано підготовлена фізично. Тому мене треба десь усередину, щоб було, кому допомогти ззаду і спереду. Хтось худіший, хтось важчий, це треба врахувати на кожному завданні. Словом, це просто була проектна робота, яку задіяв проектний відділ.


Секрети роботи успішної команди від Гефесту

І моментально Віка дає відповідь:«У прекрасному керуванні командою!»

—Ні-ні-ні, – сперечається капітан. – Я тільки кричав, що ми йдемо по перемогу. А насправді, рішення всі ми ухвалювали разом. Ми слухали однеодного йрадилися. Без цього перемогти неможливо.

А Юля відразу ж додає: «Треба мати поняття гри. А також бажання виграти. Чесно, такого великого бажання виграти, як у Медведєва, я не бачила ні в кого взагалі. Ми цілий день хотіли перемогти, ми були налаштовані на це».

— Злагодженість, співпраця й домовленість – передовсім, – активізується на цьому запитанні Назар Кіх.

«І згуртованість команди, решта – то нюанси», – доповнює Назара Андрій Верстин.

І ніби підсумовуючи все сказане, завершує Віка:

— І ще такий секрет: незважаючи на всі внутрішні перипетії у відділі, ми давно одне одного знаємо, і якщо в когось із нас щось станеться в житті, то я, наприклад, можу встати о третій годині ночі й виїхати на допомогу. А ще кожен із нас знає, які ми в стресі. Ми коли беремо когось на роботу, то запитуємо: чи ти стресостійкий? Ми готові на все. Так і в цій грі, кожен готовий на все. Це ва-банк, ти розумієш, що зробиш будь-що заради перемоги. Як і в роботі, ми готові на все, аби досягти результату.


Чи проходив Гефест якусь підготовку перед Іграми загартованих ‘2019?

Христя Марцин одразу ж відповіла:

— Ми бавились в географічну вікторину. Це все.


Найважча країна у нашій «подорожі навколо світу за 12 годин»?

Уся команда, буквально в один голос, відповідає: «Стрільба з лука».

— Її ніхто не пройшов. То Великобританія, здається. В мене, наприклад, зріст маленький, то мені було дуже складно. – додає Христя.


Найлегша станція на Іграх загартованих ‘2019?

Андрій Верстин навіть не задумався над цим запитанням. У його ТОПі найлегших станцій – Парагвай з розпалюванням вогню на воді в джунглях. І продовжує: «А ще забивання цвяха – Норвегія й молот Тора. Ми відразу продумали, хто під яким кутом має стояти – і все, забили».

— Фізика, розділ «Механіка», – додає капітан команди.


Найтяжча перемога з усіх Ігор загартованих

Майже не затрачаючи часу на роздуми, Олексій відповідає:

— Минулого року! Там був менший розрив і було несподіване завдання в кінці. Усі вже розслабилися, чекають результатів. І тут – «А в нас для вас ще одне завдання». Ми, звісно, збирали ті шматки мапи, але якось і не подумали, що це може бути додаткове завдання на час. Це дійсно було важко.


Головне запитання: чи плануєте брати участь наступного року?

— На наступний рік іти – це вже якось занадто. Так що – ні, – з упевненістю констатує Медведєв.

А Віка Христенко пояснює: «За результатами цього року було видно, що в нас відрив від інших був дуже великим. Тому ми, власне, й вирішили знятися й не брати участі наступного року, бо розуміємо, що не даємо іншим можливості отримати якийсь стимул. Якщо ти пам’ятаєш, в однієї з команд навіть у девізі було «Переможемо Гефест». Ми зрозуміли, що не даємо людям шансів. Це неправильно. А от підготувати команди наступного року – це ми можемо зробити. Нам зрозуміло, що люди роблять не так».


Тож наступного року Гефест готовий консультувати команди, щоб уже хтось новий прийшов до перемоги! Чекаємо разом на Ігри загартованих ’2020!

Related articles

П’ють каву і малюють? Не арт-відділ

Баристи теж мають конкурси і змагаються в мистецтві малюнку на лате. Їздили наші баристи на конкурс Лате-арт батл “Pitcher King”.  Він відбувався в Івано-Франківську втретє і зібрав 34 барист зі всієї країни: були учасники з Києва, Полтави, Чернівців, Львова, Івано-Франківська.

Леся Божак: я дуже поважаю роботу інспекторів з харчової безпеки

Поспілкувались ми на тему життя під час карантину і з Лесею Божак. Вона також перепрофілювалась на період жосткого карантину, аби не сидіти вдома без діла і приносити користь оточуючим. Коротко: Вік: 33 роки Посада у звичайному житті: керівник Реберні під Арсеналом…

Коли дивишся в дзеркало, треба завжди почуватися щасливою, – Уляна Сеїк

Уляна Сеїк

Уляна Сеїк – це наша колега, яку ви першою бачите, коли заходите в офіс !FESTrepublic. Вона працює в нас уже півтора року і щодня вітає всіх з усмішкою. Тому ми вирішили розпитати, як це – постійно бути усміхненою та красивою,…

Що таке медитація і для чого вона потрібна?

У сучасному швидкому світі дуже легко загубити себе. Тому ми вирішили розказати про різні техніки, за допомогою яяких мона прийти до тями, або ж, навпики, розслабитись. Тому запускаємо цикл ознайомчих статей. Почнемо з медитації. Хтось з вас вже давно її…