Нещодавно відбулася одна з наймасштабніших подій Холдингу емоцій !FEST– Ігри загартованих ’2019. Це вже четверті змагання серед наших працівників. І третій рік поспіль перемагає та сама команда з невеличкими змінами у складі – ГЕФЕСТ!
Ми вирішили поспілкуватись із переможцями й дізнатись, як же їм це вдається?!
Як перемагати в Іграх загартованих три роки поспіль?
Ми почали спілкування з капітаном команди Гефест – Олексієм Медведєвим. І справді, він майже відразу пояснює:
— Ми продумуємо кожне завдання наперед. Приходимо на станцію, слухаємо, обговорюємо, аналізуємо, вибираємо щось одне – і тільки тоді починаємо виконувати завдання. Добре подумати, а вже тоді робити.
— Олексій просто має вже напрацьовану схему, – сміється Андрій Верстин.
У кабінет заходить Віка Христенко й одразу включається в нашу розмову:
— Узагалі, основа всього – це вміння домовлятись. У кожного є свої слабкі та сильні сторони. Я, наприклад, погано підготовлена фізично. Тому мене треба десь усередину, щоб було, кому допомогти ззаду і спереду. Хтось худіший, хтось важчий, це треба врахувати на кожному завданні. Словом, це просто була проектна робота, яку задіяв проектний відділ.
Секрети роботи успішної команди від Гефесту
І моментально Віка дає відповідь:«У прекрасному керуванні командою!»
—Ні-ні-ні, – сперечається капітан. – Я тільки кричав, що ми йдемо по перемогу. А насправді, рішення всі ми ухвалювали разом. Ми слухали однеодного йрадилися. Без цього перемогти неможливо.
А Юля відразу ж додає: «Треба мати поняття гри. А також бажання виграти. Чесно, такого великого бажання виграти, як у Медведєва, я не бачила ні в кого взагалі. Ми цілий день хотіли перемогти, ми були налаштовані на це».
— Злагодженість, співпраця й домовленість – передовсім, – активізується на цьому запитанні Назар Кіх.
«І згуртованість команди, решта – то нюанси», – доповнює Назара Андрій Верстин.
І ніби підсумовуючи все сказане, завершує Віка:
— І ще такий секрет: незважаючи на всі внутрішні перипетії у відділі, ми давно одне одного знаємо, і якщо в когось із нас щось станеться в житті, то я, наприклад, можу встати о третій годині ночі й виїхати на допомогу. А ще кожен із нас знає, які ми в стресі. Ми коли беремо когось на роботу, то запитуємо: чи ти стресостійкий? Ми готові на все. Так і в цій грі, кожен готовий на все. Це ва-банк, ти розумієш, що зробиш будь-що заради перемоги. Як і в роботі, ми готові на все, аби досягти результату.
Чи проходив Гефест якусь підготовку перед Іграми загартованих ‘2019?
Христя Марцин одразу ж відповіла:
— Ми бавились в географічну вікторину. Це все.
Найважча країна у нашій «подорожі навколо світу за 12 годин»?
Уся команда, буквально в один голос, відповідає: «Стрільба з лука».
— Її ніхто не пройшов. То Великобританія, здається. В мене, наприклад, зріст маленький, то мені було дуже складно. – додає Христя.
Найлегша станція на Іграх загартованих ‘2019?
Андрій Верстин навіть не задумався над цим запитанням. У його ТОПі найлегших станцій – Парагвай з розпалюванням вогню на воді в джунглях. І продовжує: «А ще забивання цвяха – Норвегія й молот Тора. Ми відразу продумали, хто під яким кутом має стояти – і все, забили».
— Фізика, розділ «Механіка», – додає капітан команди.
Найтяжча перемога з усіх Ігор загартованих
Майже не затрачаючи часу на роздуми, Олексій відповідає:
— Минулого року! Там був менший розрив і було несподіване завдання в кінці. Усі вже розслабилися, чекають результатів. І тут – «А в нас для вас ще одне завдання». Ми, звісно, збирали ті шматки мапи, але якось і не подумали, що це може бути додаткове завдання на час. Це дійсно було важко.
Головне запитання: чи плануєте брати участь наступного року?
— На наступний рік іти – це вже якось занадто. Так що – ні, – з упевненістю констатує Медведєв.
А Віка Христенко пояснює: «За результатами цього року було видно, що в нас відрив від інших був дуже великим. Тому ми, власне, й вирішили знятися й не брати участі наступного року, бо розуміємо, що не даємо іншим можливості отримати якийсь стимул. Якщо ти пам’ятаєш, в однієї з команд навіть у девізі було «Переможемо Гефест». Ми зрозуміли, що не даємо людям шансів. Це неправильно. А от підготувати команди наступного року – це ми можемо зробити. Нам зрозуміло, що люди роблять не так».
Тож наступного року Гефест готовий консультувати команди, щоб уже хтось новий прийшов до перемоги! Чекаємо разом на Ігри загартованих ’2020!