Треба мати поняття гри, а також бажання виграти, – команда Гефест про Ігри загартованих

Нещодавно відбулася одна з наймасштабніших подій Холдингу емоцій !FEST– Ігри загартованих ’2019. Це вже четверті змагання серед наших працівників. І третій рік поспіль перемагає та сама команда з невеличкими змінами у складі – ГЕФЕСТ!

Ми вирішили поспілкуватись із переможцями й дізнатись, як же їм це вдається?!

Як перемагати в Іграх загартованих три роки поспіль?

Ми почали спілкування з капітаном команди Гефест – Олексієм Медведєвим. І справді, він майже відразу пояснює:

— Ми продумуємо кожне завдання наперед. Приходимо на станцію, слухаємо, обговорюємо, аналізуємо, вибираємо щось одне – і тільки тоді починаємо виконувати завдання. Добре подумати, а вже тоді робити.

— Олексій просто має вже напрацьовану схему, – сміється Андрій Верстин.

У кабінет заходить Віка Христенко й одразу включається в нашу розмову:

— Узагалі, основа всього – це вміння домовлятись. У кожного є свої слабкі та сильні сторони. Я, наприклад, погано підготовлена фізично. Тому мене треба десь усередину, щоб було, кому допомогти ззаду і спереду. Хтось худіший, хтось важчий, це треба врахувати на кожному завданні. Словом, це просто була проектна робота, яку задіяв проектний відділ.


Секрети роботи успішної команди від Гефесту

І моментально Віка дає відповідь:«У прекрасному керуванні командою!»

—Ні-ні-ні, – сперечається капітан. – Я тільки кричав, що ми йдемо по перемогу. А насправді, рішення всі ми ухвалювали разом. Ми слухали однеодного йрадилися. Без цього перемогти неможливо.

А Юля відразу ж додає: «Треба мати поняття гри. А також бажання виграти. Чесно, такого великого бажання виграти, як у Медведєва, я не бачила ні в кого взагалі. Ми цілий день хотіли перемогти, ми були налаштовані на це».

— Злагодженість, співпраця й домовленість – передовсім, – активізується на цьому запитанні Назар Кіх.

«І згуртованість команди, решта – то нюанси», – доповнює Назара Андрій Верстин.

І ніби підсумовуючи все сказане, завершує Віка:

— І ще такий секрет: незважаючи на всі внутрішні перипетії у відділі, ми давно одне одного знаємо, і якщо в когось із нас щось станеться в житті, то я, наприклад, можу встати о третій годині ночі й виїхати на допомогу. А ще кожен із нас знає, які ми в стресі. Ми коли беремо когось на роботу, то запитуємо: чи ти стресостійкий? Ми готові на все. Так і в цій грі, кожен готовий на все. Це ва-банк, ти розумієш, що зробиш будь-що заради перемоги. Як і в роботі, ми готові на все, аби досягти результату.


Чи проходив Гефест якусь підготовку перед Іграми загартованих ‘2019?

Христя Марцин одразу ж відповіла:

— Ми бавились в географічну вікторину. Це все.


Найважча країна у нашій «подорожі навколо світу за 12 годин»?

Уся команда, буквально в один голос, відповідає: «Стрільба з лука».

— Її ніхто не пройшов. То Великобританія, здається. В мене, наприклад, зріст маленький, то мені було дуже складно. – додає Христя.


Найлегша станція на Іграх загартованих ‘2019?

Андрій Верстин навіть не задумався над цим запитанням. У його ТОПі найлегших станцій – Парагвай з розпалюванням вогню на воді в джунглях. І продовжує: «А ще забивання цвяха – Норвегія й молот Тора. Ми відразу продумали, хто під яким кутом має стояти – і все, забили».

— Фізика, розділ «Механіка», – додає капітан команди.


Найтяжча перемога з усіх Ігор загартованих

Майже не затрачаючи часу на роздуми, Олексій відповідає:

— Минулого року! Там був менший розрив і було несподіване завдання в кінці. Усі вже розслабилися, чекають результатів. І тут – «А в нас для вас ще одне завдання». Ми, звісно, збирали ті шматки мапи, але якось і не подумали, що це може бути додаткове завдання на час. Це дійсно було важко.


Головне запитання: чи плануєте брати участь наступного року?

— На наступний рік іти – це вже якось занадто. Так що – ні, – з упевненістю констатує Медведєв.

А Віка Христенко пояснює: «За результатами цього року було видно, що в нас відрив від інших був дуже великим. Тому ми, власне, й вирішили знятися й не брати участі наступного року, бо розуміємо, що не даємо іншим можливості отримати якийсь стимул. Якщо ти пам’ятаєш, в однієї з команд навіть у девізі було «Переможемо Гефест». Ми зрозуміли, що не даємо людям шансів. Це неправильно. А от підготувати команди наступного року – це ми можемо зробити. Нам зрозуміло, що люди роблять не так».


Тож наступного року Гефест готовий консультувати команди, щоб уже хтось новий прийшов до перемоги! Чекаємо разом на Ігри загартованих ’2020!

Related articles

Копальня кави та всесвітньо відомі плакати Мухи, Тулуз-Лотрека та Шере – говоримо з Мар’яною Сеньків

У Львівській копальні кави відкрили невелику виставку плакатного мистецтва. Серед робіт представлені афіші найвідоміших у цьому керунку митців – Альфонса Мухи, Жуля Шере та Анрі де Тулуз-Лотрека. Про що поспілкувались з Мар’яною Сеньків – провідним зберігачем фонду плакату та графіки Музею.

Коли людина хоче, вона може навчитись всьому, – Уляна Барабаш, дизайнер «Авіації Галичини»

Уляна Барабаш – дизайнер українського одягу «Авіація Галичини». Вона не тільки стильна і має чудовий смак, але і впевнена в собі та своїх рішеннях. А ще вона звикла досягати мети, бо вірить, що можливо все, головне – бажання.  Ми розпитали…

Сьогодні в об’єктиві Мазох-кафе та Мазох-готель

30 листопада відбулося відкриття Мазох-готелю та ревідкриття оновленого Мазох-кафе. Мазох-кафе та Мазох-готель – це простір на межі літератури й того, що кожен уявляє собі під терміном «мазохізм». Концепція готелю та кафе натхненна Леопольдом фон Захер-Мазохом, найвідомішим львів’янином у світі. Для…

Ми і не таке можемо пережити, – Анна Серебрянська, менеджер з маркетингу

Квітка. Майстерня будинків – один з партнерських проектів Холдингу емоцій !FEST. Про те, як тут справи під час карантину, ми вирішили поспілкуватись з Анною Серебрянською. Коротко: Вік: 37 років Посада: менеджер з маркетингу Улюблений фільм: «Малена» з Монікою Білуччі Улюблена книга:…