Як розпізнати у стажері друга на все життя – історія Люби Ніколаєвої

Хочу розказати вам історію про Лілю Петровську, ту, що тепер вже Олійник.

Колись я працювала в Мазоху старшим офіціантом. І до мене прийшла на стажування Ліля Петровська, така мила хороша дівчинка.

Я вчила тоді Лілю міняти попільнички на майданчику. Вона неправильно поміняла гостям попільничку, я це побачила. Підійшла до неї і кажу:

– Ти робиш неправильно. Треба взяти чисту попільничку, поставити поверх брудної, забрати обидві, потім брудну лишити в себе на підносі, а чисту поставити на стіл.

Вона тоді подивилась на мене тими своїми величезними очиськами. І каже: «Боже, ти така хороша, я би так хотіла з тобою дружити, мати такого друга як ти».

Отак і почалась наша з нею дружба!

Мене тоді так сильно вразило, що хтось може просто так підійти і запропонувати бути другом. В мене навіть в дитинстві таких щирих і відкритих пропозицій не було. А тут… «я дуже хочу з тобою дружити, давай дружити»… Це було дуже мило!

Після того вона знайшла себе в HR-відділі. Вона вміє відчувати людей!

Автор: Люба Ніколаєва – менеджер Grand Cafe Leopolis

Related articles

Що почитати – поради від Наталі Мазяр (HRD Холдингу емоцій !FEST)

Що почитати? Вічне питання, коли закінчується попередня книга. Ми вирішили запитати Наталю Мазяр поради, які книжки варті уваги. Наталя підібрала різні варіанти, не тільки художню літературу, але і ту, що корисна для саморозвитку. До речі, деякі з цих книжок можна…

Win-win – що це і для чого воно нам?

Ми почнемо цикла статей про лідерство, тому що у Холдингу окрім іншого виховують лідерів у своїх сферах діяльності. Це стосується і дизайнерів, і офіціантів, і кухарів, і вчителів… Отже, почнемо зі стратегії «win-win» – це така співпраця, коли обидві сторони…

Для чого змінювати світ? – Назар Гайдучик, арт-директор у ВСЛ

Назар Гайдучик працює у нашому партнерському проекті “Видавництво Старого Лева” дизайнером і арт-директором. Він багато читає, любить крутити свій байк і писати музику. А ще Назар має суперсилу – він вміє слухати і дуже допитливий. 

Як поєднувати археологію та керування магазином – інтерв’ю з Ярославом Бриком

Цього тижня знайомимо вас із Ярославом! Він керує магазином “Два кроки від хати” на Личаківській, 112. Його суперсила – пам’ятає кожну дрібничку. А ще він професійний археолог і обожнює грати в футбол.