Що почитати – поради від Наталі Мазяр (HRD Холдингу емоцій !FEST)

Що почитати? Вічне питання, коли закінчується попередня книга.

Ми вирішили запитати Наталю Мазяр поради, які книжки варті уваги. Наталя підібрала різні варіанти, не тільки художню літературу, але і ту, що корисна для саморозвитку. До речі, деякі з цих книжок можна знайти в нашій бібліотеці Холдингу емоцій !FEST.

5 книг, які варто прочитати

  1. «Правда про справу Гаррі Квеберта» Жоеля Діккера. Безкінечний детектив, який захопив людей по всьому світу. Цю книгу переклали на 30 мов.
  2.  «Людина Розумна. Історія людства від минулого до майбутнього» Ювала Ной Харарі. Погляд на нашу з вами історію з іншої сторони. Але при цьому без сухості, яка часто буває характерною для нон-фікшн літератури. Хочеш почуття шоку в кінці книги – тоді читай це!
  3. «21 урок для 21 століття» Ювала Ной Харарі. Що треба зробити, щоб вижити у сучасному житті – ось про що ця книга.
  4. «Компанії майбутнього» Фредеріка Лалу. Якою має бути успішна компанія у майбутньому? У цій книзі знайдете для себе відповідь.
  5. «Agile-менеджмент. Лідерство та управління командами» Юргена Апелло. Як вдало керувати проектом – must-read для кожного управлінця.
Читай також: Як розпізнати у стажері друга на все життя – історія Люби Ніколаєвої

Related articles

Що почитати – поради від Наталі Мазяр (HRD Холдингу емоцій !FEST)

Маємо список нових книжок, які радить прочитати Наталя Мазяр – HRD Холдингу емоцій !FEST. Цього разу у списку – книги для власного розвитку. «Технологія EQ-BOOST. Як використовувати емоційний інтелект у бізнесі та житті» Валерії Козлової. Як часто ти жалкував про…

Як розпізнати у стажері друга на все життя – історія Люби Ніколаєвої

Хочу розказати вам історію про Лілю Петровську, ту, що тепер вже Олійник. Колись я працювала в Мазоху старшим офіціантом. І до мене прийшла на стажування Ліля Петровська, така мила хороша дівчинка. Я вчила тоді Лілю міняти попільнички на майданчику. Вона…

Win-win – що це і для чого воно нам?

Ми почнемо цикла статей про лідерство, тому що у Холдингу окрім іншого виховують лідерів у своїх сферах діяльності. Це стосується і дизайнерів, і офіціантів, і кухарів, і вчителів… Отже, почнемо зі стратегії «win-win» – це така співпраця, коли обидві сторони…

Як поєднувати археологію та керування магазином – інтерв’ю з Ярославом Бриком

Цього тижня знайомимо вас із Ярославом! Він керує магазином “Два кроки від хати” на Личаківській, 112. Його суперсила – пам’ятає кожну дрібничку. А ще він професійний археолог і обожнює грати в футбол.