Сьогодні в об’єктиві Мазох-кафе та Мазох-готель

30 листопада відбулося відкриття Мазох-готелю та ревідкриття оновленого Мазох-кафе.

Мазох-кафе та Мазох-готель – це простір на межі літератури й того, що кожен уявляє собі під терміном «мазохізм». Концепція готелю та кафе натхненна Леопольдом фон Захер-Мазохом, найвідомішим львів’янином у світі. Для власників готелю Мазох – це передовсім геніальний літератор, один із кращих письменників Галичини. А вже постфактум його ім’я пов’язують із терміном «мазохізм», і це дало йому змогу стати відомим на весь світ.

Мазох-кафе

Мазох-кафе має особливу історію. Колись так сталося, що увесь колектив Мазоха з різних причин звільнився, і заклад фактично починав з нуля. Заповнювати чистий аркуш довелось Іванці Підзамків, менеджерці закладу, Лілі Олійник, HR-менеджерці нашого Холдингу, та Саші Попович (тепер – менеджерка Opera Undegraund, а колись – асистентка Іванки). Це були важкі часи, треба було працювати за всіх без вихідних і паралельно постійно шукати й підбирати нову команду. І, як завжди в нових командах – не всі підходять, не всі розуміють концепцію, не всі готові починати спочатку.

Зліва – Іванка Підзамків, по центру – Саша Попович

Але вони це зробили. Ба більше – Іванка ще й змогла підвести заклад до довгоочікуваного оновлення та ремонту.

Тож Мазох-кафе тепер має оновлений інтер’єр, а також розширене меню. Але всі концептуальні коктейлі, які так люблять поціновувачі нашого літературного кафе, залишили. Понад те, додали нових.

Із нагоди переформатування ми вирішили поспілкуватися з працівниками й дізнатися, що до чого та чи пам’ятають тут про Леопольда фон Захер-Мазоха.

Для початку ми поговорили з Іванкою Підзамків, менеджеркою Мазох-кафе. Вона розказала, що ці роки ремонтів і переформатувань давалися складно, але для її команди немає нічого неможливого, адже вони дійсно люблять свою роботу:

– Незважаючи на дискомфорт від тривалих ремонтних робіт, я не переставала піклуватися про нашу команду. А тепер заклад став оновленим, у нього ніби вдихнули нове життя…

З її словами погоджується володарка (саме так тут називають офіціанток) Іра Васильчук. Вона теж вважає, що перевідкриття кафе ніби вдихнуло в кожного з команди нове життя, оновлення: «Тепер є бажання, щоб люди приходили до нас не по “пріколи”, а по “невідоме”».

– Зараз ми вирішили, що біль, через який проходять наші відвідувачі, замовляючи концептуальні коктейлі, має бути на межі із задоволенням. Адже саме про задоволення писав Захер-Мазох у книзі «Венера в хутрі».

Вова Колтун, також працює володарем у закладі, розповів, що до команди доєднався нещодавно. Втім має змогу порівняти Мазох-кафе, яким воно було кілька років тому, куди приходив як відвідувач, і оновлене кафе, де він уже працює: «Нові відвідувачі заходять і не знають, чого очікувати від цього закладу. Вони такі розгублені. Мені подобається розказувати їм щось нове. Але мушу зазначити: попри те, що стіни в нас розписані так, що нагадують про письменника Мазоха, часто люди взагалі не знають про літературну складову Мазох-кафе. Ми намагаємося поділитися з ними інформацією про книгу «Венера в хутрі». Але все ж відвідувачі не особливо звертають увагу на цю частину концепції».

– У нас найскладніша концепція серед закладів !FEST, та й усього Львова. І насправді через оту пікантну тему ми, команда, більш близькі між собою, ніж усі інші, – каже бармен Сергій Балащин.

До речі, він розказав, що гості найчастіше люблять замовляти три коктейлі: «Блудний день», «Полуничний рай» та «Постав ніжку на раба».

Ну, і ще дещо, що змінилось після перевідкриття – вхід. Тепер зайти в заклад можна через сувенірну лавку. Ніка Галушко, яка продає сувеніри з цікавинкою, розказала, що захоплюється відвідувачами Мазох-кафе, бо «люди відкриті, розкуті й не бояться запитувати».

Настя Сидорчук – нова менеджерка нашого концептуального закладу й готелю Мазох над ним, адже Іванка передала їй усі справи.

Настя також поділилася враженнями, як це – працювати в оновленому «Мазоху»:

– Дуже цікаво долучитися на етапі оновлення закладу, оскільки маєш змогу побачити його до змін і після них та додати свій внесок у проект. Мазох – готель і кафе – однозначно один із найцікавіших моїх челенджів.

Дуже сподіваємося, що Настя й надалі підтримуватиме командний дух і настрій у Мазох-кафе. І зможе передати його працівникам Мазох-готелю, який також є в її підпорядкуванні.

Мазох-готель

Отже, над Мазох-кафе працює концептуальний Мазох-готель! До цього проекту команда Мазоха готувалася майже 2 роки – і він таки здійснився!

Тут найбільші готельні ліжка у світі – 3-4 метри Вартість проживання – від 1899 грн за добу.

Готель має 14 номерів. Працює цілодобово з грудня 2019 року.

Оля Дзедзик є частиною готельної команди й допомагала з відкриттям. Тому вона як ніхто інший може розказати нам у подробицях про складнощі концептуального готелю.

– Найважче – це коли в тебе відкриття о 21-й, а о 18-й ще доставляють унітаз. Або був ще випадок, коли ми знімали сходи за три дні до відкриття. І я застрягла нагорі, бо ліфт тоді ще теж не працював. Але ми впоралися з усіма викликами й відкрили готель із найбільшими ліжками у світі.

Оля Дзедзик

Команда Мазоха змогла пережити всі труднощі ремонту. Щоправда, «тепер іноді бувають проблеми з пошуком покоївок. Бо ж вони неправильно трактують наповнення готелю (розміри наших ліжок, ванна просто в кімнаті тощо). Але ж насправді це – концепція, а ліжка неймовірно зручні. І номери в жодному разі не здають на годину. Проте… Кожен думає в межах своєї розпусти», – ділиться Оля.

У готелі вже були перші відвідувачі.

– Наші перші гості дуже позитивно відгукнулися про готель. Найбільше їм сподобалася ванна, – додає Оля.

За концепцією Мазох-готель певною мірою продовжує ідеї Мазох-кафе. Тому під час заселення, крім ключів, гості отримують маски, батоги й ошийники. А всі стіни в номерах розписані уривками з книги Леопольда фон Захер-Мазоха «Венера в хутрі». Як доповнення – частину стін вкрито штучним хутром.

Працівники Мазох-кафе та Мазох-готелю сходяться в одному – працювати тут складно, але неймовірно цікаво.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked. *

Related articles

“Мені подобається моя робота”, – Володимир Каспрук, шеф-кухар Реберні “Під Арсеналом”

Кухар дуже важлива робота! Ми раді, що в нашій компанії працюють чудові команди кухарів і роблять якісно свою роботу. Так тримати, друзі! Добре і смачно приготувати – це справжнє мистецтво! Тож натхнення вам щодня, вдячних гостей і добрих колег! З Днем…

Треба мати поняття гри, а також бажання виграти, – команда Гефест про Ігри загартованих

Нещодавно відбулася одна з наймасштабніших подій Холдингу емоцій !FEST– Ігри загартованих ’2019. Це вже четверті змагання серед наших працівників. І третій рік поспіль перемагає та сама команда з невеличкими змінами у складі – ГЕФЕСТ! Ми вирішили поспілкуватись із переможцями й…

Олексій Медведєв: Як !FEST-кур’єри рятують людей від рутини карантину

Олексій Медведєв: Вік: 29 років Посада у звичайному житті: координатор проектного відділу Холдингу емоцій !FEST Улюблений фільм: Володар перстнів Улюблена книга: Також «Володар перстнів» Джона Толкіна Місія життя: Лишити щось важливе після себе майбутнім поколінням Суперсила: завжди намагаюсь займатись чимось…

Я кольорую наш світ, – Андрій Чад, відео-дизайнер і мешканець арт-відділу

Живе у арт-відділі вже майже рік, до !FEST трохи пропрацював на видавництві у Львівській Політехніці. Обожнює фільми про паркур, а ще ті, що з Джекі Чаном. В дитинстві Андрій навіть мріяв бути каскадером. Він справжній інтроверт, який прилаштувався до цього…