Що почитати – поради від Наталі Мазяр (HRD Холдингу емоцій !FEST)

Маємо список нових книжок, які радить прочитати Наталя Мазяр – HRD Холдингу емоцій !FEST.

Цього разу у списку – книги для власного розвитку.


«Технологія EQ-BOOST. Як використовувати емоційний інтелект у бізнесі та житті» Валерії Козлової.

Як часто ти жалкував про сказане у гніві? Або ж про неправильно ухвалене рішення на емоціях? Ця книга вчить керувати своїми емоціями, приймати їх і досягати успіху незалежно від почуттів. Валерія Козлова ділиться своєю авторською методикою підвищення рівня емоційного інтелекту.


«Фактологія. 10 xибниx уявлень пpo cвiт, i чoму вce нaбaгaтo кpaщe, нiж ми думaємo» Ганса Рослінга, Улі Рослінга й Анни Рослінг-Рьонлюнд.

Ця книга буде особливо корисною для тих, хто звик бідкатися й нарікати на страшний і несправедливий світ. Автор, Ганс Рослінг, доводить через факти й офіційну статистику, що світ навколо нас постійно змінюється. І ці зміни увесь час є зі знаком «+». Ми живемо ліпше, ніж наші батьки, а наші батьки – значно ліпше, ніж їхні. Тож усім, хто давно хотів змінити ставлення до навколишнього світу, – почніть із цієї книги. Досить драматизувати життя!


«Викрадачі вогню. Таємна революція змінених станів» Стівена Котлера та Джеймі Уіл

Processed with VSCO with c3 preset

Мрія людства – зазирнути «за хмари» – тепер стала значно ближчою. Людські можливості в наш час зростають за геометричною прогресією. Завдяки цьому багато питань про людство вже не є загадками. Можливості, які раніше були привілеєм «сильних світу цього», тепер доступні кожному, хто захоче ними скористатися.


«Творча впевненість. Як розкрити свій потенціал» Девіда та Тома Келлі.

Ця книга – для тих, хто хоче розвинути креатив. Як відомо, навчитися можна будь-чого, зокрема й мистецтва, майстерності, конкретних навичок. А все чому? Бо вже давно довели, що талант становить лише 10% успіху, все інше – кропітка праця над собою.

Звідси ти можеш дізнатись, як не втрачати ідей, що таке творчий настрій, про каталізатори дії. А ще – про пристрасть, без якої, насправді, не буде успіху.

Ти теж можеш бути творчою людиною. Вперед до розкриття свого потенціалу!


 «Як ви збудуєте своє життя?» Клейтона Крістенсена, Джеймса Олворта, Карен Діллон.

Зазвичай є три призми життя, які в суспільстві варто тримати в полі зору. Мова про розвиток себе, кар’єри та сім’ї. У цій книзі автори розказують конкретні кейси в цих сферах. Їх можна використати в побудові власної стратегії досягнення успіху в цих трьох царинах. Книга для тих, хто не тільки хоче, а й не боїться брати на себе відповідальність за результати.


Деякі з цих книг є в нашій бібліотеці. Тож як маєте натхнення прочитати, але не маєте часу придбати, то заходьте в HR-відділ до Тані Нестерук. Вона допоможе підібрати щось саме для вас.

Читайте на здоров’я і розвивайтеся постійно!

Related articles

Що почитати – поради від Наталі Мазяр (HRD Холдингу емоцій !FEST)

Що почитати? Вічне питання, коли закінчується попередня книга. Ми вирішили запитати Наталю Мазяр поради, які книжки варті уваги. Наталя підібрала різні варіанти, не тільки художню літературу, але і ту, що корисна для саморозвитку. До речі, деякі з цих книжок можна…

Win-win – що це і для чого воно нам?

Ми почнемо цикла статей про лідерство, тому що у Холдингу окрім іншого виховують лідерів у своїх сферах діяльності. Це стосується і дизайнерів, і офіціантів, і кухарів, і вчителів… Отже, почнемо зі стратегії «win-win» – це така співпраця, коли обидві сторони…

Що почитати – поради від Наталі Мазяр (HRD Холдингу емоцій !FEST)

Літо закінчується, але ще трохи є часу, щоб поїхати у відпустку. І завжди постає одне й те саме питання – що почитати, поки ти в дорозі? Ми вирішили запитати Наталю Мазяр поради, які книжки варті уваги. Хоча, звісно, їх пасує…

Що таке медитація і для чого вона потрібна?

У сучасному швидкому світі дуже легко загубити себе. Тому ми вирішили розказати про різні техніки, за допомогою яяких мона прийти до тями, або ж, навпики, розслабитись. Тому запускаємо цикл ознайомчих статей. Почнемо з медитації. Хтось з вас вже давно її…