Що почитати на карантині – топ-5 книжок від Наталі Мазяр

Знудились вже на карантині, правда ж? Тому ми маємо поради від Наталі Мазяр (HRD Холдингу емоцій !FEST), що варто читати зараз. Це ТОП-5 карантинних книжок. 😉


«Три сили, які виховують в успішних спільнотах» Еммі Чуа, Джед Рубенфелд

Ця книга буде особливо цікава батькам на карантині. Вчені Емі Чуа та її чоловік Джед Рубенфелд дослідили питання, чому одні стають успішнішими, ніж інші. Вони виокремили три так звані сили: відчуття вищості, загроженість та контроль імпульсів.

Відчуття вищості – віра у власну вийнятковість та унікальність. Загроженість – дивний переклад, але означає це невпевненість у тому, що ти є достатньо корисним для суспільства. Контроль імпульсів – здатність боротися із труднощами, які виникають на шляху. До речі, цікавий факт, який помітили автори – всі «три сили» часто є притаманними для імігрантів у першому поколінні.

Одним словом, на цю книгу варто звернути увагу.


«Безжальний менеджмент та ефективність людських ресурсів» Ден Кеннеді

 

То гарна книга для керівників. Як навчитись керувати підлеглими так, щоб вони цього навіть не помічали. Ден Кеннеді допомагає сформувати власний стиль керування, який підійде саме тобі.


«Коротко і по сутті. Мистецтво визначати пріорітети» Греґ Маккеон

Пріорітети – то така собі Ахіллесова п’ята більшості людей. Особливо пострадянського простору, бо нас не вчили ставити пріорітети в дитинстві.

Тому саме час навчитись. І почати варто саме з цієї книги.


«Системне мислення. Пошук неординарних творчих рішень» Джозеф О’Конор, Ієн Макдермотт 

 

Як впливати на події навколишнього світу? Як систематизувати все, що відбувається? Як навчитись користуватись задля власного успіху цією системою? Як впорядкувати думки і перестати залежати від обставин. На всі ці питання вийде знайти відповіді в книзі Дж. О’Конора й І. Маккеона «Системне мислення».


«Шлях митця» Джулія Кемерон

 

Погодьтесь, карантин – ідеальний час, аби зайнятись трохи собою. Тому якщо ти перебуваєш у пошуках себе чи свого творчого потенціалу, ця книга для тебе. Вона вчить не боятися творчості. Джулія, авторка книги, дає завдання в книзі, які допомагають проаналізувати себе. Не дарма всі кажуть, що карантин – то ідеальний час для самокопання та самопізнання. 😉

Гарного читання та будьте здорові!

 

Related articles

Леся Божак: я дуже поважаю роботу інспекторів з харчової безпеки

Поспілкувались ми на тему життя під час карантину і з Лесею Божак. Вона також перепрофілювалась на період жосткого карантину, аби не сидіти вдома без діла і приносити користь оточуючим. Коротко: Вік: 33 роки Посада у звичайному житті: керівник Реберні під Арсеналом…

Перший будинок “Квітки” готовий! Ура!

Власники квартир будинку “Бортнянський” уже сьогодні отримали свої ключі. Житло розташоване за адресою Бортнянського, 28, а це бічна вулиці Шевченка. “Бортнянський” – це 10 поверхів, 102 квартири, 2 паркінги, дитячий майданчик, тераси на даху з мальовничим оглядом міста. Його завиршили…

Що почитати – поради від Наталі Мазяр (HRD Холдингу емоцій !FEST)

Літо закінчується, але ще трохи є часу, щоб поїхати у відпустку. І завжди постає одне й те саме питання – що почитати, поки ти в дорозі? Ми вирішили запитати Наталю Мазяр поради, які книжки варті уваги. Хоча, звісно, їх пасує…

Школа мистецтв – творчість для всіх від 3 до 99 років

Школа мистецтв – то осередок, в якому кожен зможе знайти собі творче заняття по смаку. І, найцікавіше, що вік тут абсолютно неважливий. Цією Школою керують трої творчих особистостей: Леся Нагірна (дизайн), Олег Онещак (театр), Марія Петровська (музика). Кожен з них…