Олексій Медведєв: Як !FEST-кур’єри рятують людей від рутини карантину

Олексій Медведєв:

Вік: 29 років

Посада у звичайному житті: координатор проектного відділу Холдингу емоцій !FEST

Улюблений фільм: Володар перстнів

Улюблена книга: Також «Володар перстнів» Джона Толкіна

Місія життя: Лишити щось важливе після себе майбутнім поколінням

Суперсила: завжди намагаюсь займатись чимось корисним

Улюблені емоції чи почуття: позитивні враження від життя


Олексію, зараз часто тих, хто працює в карантин на таких роботах, де треба контактувати з іншими людьми, називають героями сьогоднішнього дня. Чи відчуваєш ти себе сучасним героєм карантину?

Ну я би це так не називав. Але якщо ти не маєш ідеї, яку можна втілити в умовах карантину, то ліпше підтримати те, що існує зараз.

Я спочатку намагався шити маски, але виявилось, не маючи ніякого попереднього досвіду, це важко і повільно. Тому маски я лишив на вільний час. А в основному підтримаю компанію таким чином – на доставці наших страв і продукції. Тим більше, я люблю їздити.

Так, трохи незвично. Я вже відвик від спілкування з незнайомими людьми. Тобто у некарантинному житті я, звісно, спілкувався з підрядниками. Але то ж робочі стосунки…

Але зараз я розумію, що доставка допомагає нам протриматись на плаву і, хотілося би, з часом піднятись трохи вгору. Адже всі ми хочемо, щоби більше 2000 наших працівників лишились з нами. Тож я роблю те, що є в моїх силах.

Маєш якусь смішну історію з доставки?

Мав цікаву історію. Поїхав за адресою Левандівська 5а. Але цього будинку не знайшов, опинився біля 5б (якась військова частина, чи що). Набрав замовника, попросив пояснити, як звідти дістатись «5а». А він каже: «Ну та то недалеко, біля метро Арсенальна». Посміялись ми і зійшлись на тому, що в Київ замовлення все-таки не повезу.

Одразу після того я поїхав відвозити наступне замовлення. Але люди, яким привіз доставку, не знали нічого про це. Виявилось, що дітки вирішили облегшити життя мамі з татом і замовили додому їжу, щоб дорослі відпочили і не ходили по магазинах.

Які твої особисті прогнози на рахунок карантину? 

Точно до кінця травня будемо в такому режимі жити. А далі будемо бачити…

Будьте здорові, боротьба триває!

Related articles

Як поєднувати непоєднуване: історія трубача з оркестру «Правди», який став обліковцем в «Авіації Галичини»

Сьогодні пропонуємо ще одну історію розвитку людини, що почалася саме під час карантину. Вадим Попович уже шість років грає в оркестрі Театру пива «Правда». Вадим закінчив Львівську консерваторію. Але ще на другому курсі почав працювати в «Правді» трубачем. Одягом Вадим…

Дуже висока кухня – ресторан-експеримент від !FEST

Скоро вже буде рік, як ми відкрили новий ресторан “Дуже висока кухня”. Такий формат ще ніколи не практикували у світі. Тому ми в цьому плані першовідкривачі… Отже, «Дуже висока кухня» – ресторан, де гості вільно спілкуються з кухарями, де враховується…

Як розпізнати у стажері друга на все життя – історія Люби Ніколаєвої

Хочу розказати вам історію про Лілю Петровську, ту, що тепер вже Олійник. Колись я працювала в Мазоху старшим офіціантом. І до мене прийшла на стажування Ліля Петровська, така мила хороша дівчинка. Я вчила тоді Лілю міняти попільнички на майданчику. Вона…