Олексій Медведєв: Як !FEST-кур’єри рятують людей від рутини карантину

Олексій Медведєв:

Вік: 29 років

Посада у звичайному житті: координатор проектного відділу Холдингу емоцій !FEST

Улюблений фільм: Володар перстнів

Улюблена книга: Також «Володар перстнів» Джона Толкіна

Місія життя: Лишити щось важливе після себе майбутнім поколінням

Суперсила: завжди намагаюсь займатись чимось корисним

Улюблені емоції чи почуття: позитивні враження від життя


Олексію, зараз часто тих, хто працює в карантин на таких роботах, де треба контактувати з іншими людьми, називають героями сьогоднішнього дня. Чи відчуваєш ти себе сучасним героєм карантину?

Ну я би це так не називав. Але якщо ти не маєш ідеї, яку можна втілити в умовах карантину, то ліпше підтримати те, що існує зараз.

Я спочатку намагався шити маски, але виявилось, не маючи ніякого попереднього досвіду, це важко і повільно. Тому маски я лишив на вільний час. А в основному підтримаю компанію таким чином – на доставці наших страв і продукції. Тим більше, я люблю їздити.

Так, трохи незвично. Я вже відвик від спілкування з незнайомими людьми. Тобто у некарантинному житті я, звісно, спілкувався з підрядниками. Але то ж робочі стосунки…

Але зараз я розумію, що доставка допомагає нам протриматись на плаву і, хотілося би, з часом піднятись трохи вгору. Адже всі ми хочемо, щоби більше 2000 наших працівників лишились з нами. Тож я роблю те, що є в моїх силах.

Маєш якусь смішну історію з доставки?

Мав цікаву історію. Поїхав за адресою Левандівська 5а. Але цього будинку не знайшов, опинився біля 5б (якась військова частина, чи що). Набрав замовника, попросив пояснити, як звідти дістатись «5а». А він каже: «Ну та то недалеко, біля метро Арсенальна». Посміялись ми і зійшлись на тому, що в Київ замовлення все-таки не повезу.

Одразу після того я поїхав відвозити наступне замовлення. Але люди, яким привіз доставку, не знали нічого про це. Виявилось, що дітки вирішили облегшити життя мамі з татом і замовили додому їжу, щоб дорослі відпочили і не ходили по магазинах.

Які твої особисті прогнози на рахунок карантину? 

Точно до кінця травня будемо в такому режимі жити. А далі будемо бачити…

Будьте здорові, боротьба триває!

Related articles

Для чого змінювати світ? – Назар Гайдучик, арт-директор у ВСЛ

Назар Гайдучик працює у нашому партнерському проекті “Видавництво Старого Лева” дизайнером і арт-директором. Він багато читає, любить крутити свій байк і писати музику. А ще Назар має суперсилу – він вміє слухати і дуже допитливий. 

Як поєднувати археологію та керування магазином – інтерв’ю з Ярославом Бриком

Цього тижня знайомимо вас із Ярославом! Він керує магазином “Два кроки від хати” на Личаківській, 112. Його суперсила – пам’ятає кожну дрібничку. А ще він професійний археолог і обожнює грати в футбол.

“Мені подобається моя робота”, – Володимир Каспрук, шеф-кухар Реберні “Під Арсеналом”

Кухар дуже важлива робота! Ми раді, що в нашій компанії працюють чудові команди кухарів і роблять якісно свою роботу. Так тримати, друзі! Добре і смачно приготувати – це справжнє мистецтво! Тож натхнення вам щодня, вдячних гостей і добрих колег! З Днем…

Як поєднувати непоєднуване: історія трубача з оркестру «Правди», який став обліковцем в «Авіації Галичини»

Сьогодні пропонуємо ще одну історію розвитку людини, що почалася саме під час карантину. Вадим Попович уже шість років грає в оркестрі Театру пива «Правда». Вадим закінчив Львівську консерваторію. Але ще на другому курсі почав працювати в «Правді» трубачем. Одягом Вадим…