Олексій Медведєв: Як !FEST-кур’єри рятують людей від рутини карантину

Олексій Медведєв:

Вік: 29 років

Посада у звичайному житті: координатор проектного відділу Холдингу емоцій !FEST

Улюблений фільм: Володар перстнів

Улюблена книга: Також «Володар перстнів» Джона Толкіна

Місія життя: Лишити щось важливе після себе майбутнім поколінням

Суперсила: завжди намагаюсь займатись чимось корисним

Улюблені емоції чи почуття: позитивні враження від життя


Олексію, зараз часто тих, хто працює в карантин на таких роботах, де треба контактувати з іншими людьми, називають героями сьогоднішнього дня. Чи відчуваєш ти себе сучасним героєм карантину?

Ну я би це так не називав. Але якщо ти не маєш ідеї, яку можна втілити в умовах карантину, то ліпше підтримати те, що існує зараз.

Я спочатку намагався шити маски, але виявилось, не маючи ніякого попереднього досвіду, це важко і повільно. Тому маски я лишив на вільний час. А в основному підтримаю компанію таким чином – на доставці наших страв і продукції. Тим більше, я люблю їздити.

Так, трохи незвично. Я вже відвик від спілкування з незнайомими людьми. Тобто у некарантинному житті я, звісно, спілкувався з підрядниками. Але то ж робочі стосунки…

Але зараз я розумію, що доставка допомагає нам протриматись на плаву і, хотілося би, з часом піднятись трохи вгору. Адже всі ми хочемо, щоби більше 2000 наших працівників лишились з нами. Тож я роблю те, що є в моїх силах.

Маєш якусь смішну історію з доставки?

Мав цікаву історію. Поїхав за адресою Левандівська 5а. Але цього будинку не знайшов, опинився біля 5б (якась військова частина, чи що). Набрав замовника, попросив пояснити, як звідти дістатись «5а». А він каже: «Ну та то недалеко, біля метро Арсенальна». Посміялись ми і зійшлись на тому, що в Київ замовлення все-таки не повезу.

Одразу після того я поїхав відвозити наступне замовлення. Але люди, яким привіз доставку, не знали нічого про це. Виявилось, що дітки вирішили облегшити життя мамі з татом і замовили додому їжу, щоб дорослі відпочили і не ходили по магазинах.

Які твої особисті прогнози на рахунок карантину? 

Точно до кінця травня будемо в такому режимі жити. А далі будемо бачити…

Будьте здорові, боротьба триває!

Related articles

Ми і не таке можемо пережити, – Анна Серебрянська, менеджер з маркетингу

Квітка. Майстерня будинків – один з партнерських проектів Холдингу емоцій !FEST. Про те, як тут справи під час карантину, ми вирішили поспілкуватись з Анною Серебрянською. Коротко: Вік: 37 років Посада: менеджер з маркетингу Улюблений фільм: «Малена» з Монікою Білуччі Улюблена книга:…