Де відпочити під останніми променями сонця

Лишилось не так багато теплих днів. Тому варто ловити кожен сонячний вихідний.

Ми підібрали 5 місць недалеко від Львівщини, куди можна поїхати відпочити. До речі, у всіх цих місцях можна ночувати в наметах, якщо хочеться сховатись від цивілізації.

Скелі Довбуша. Ці кам’яні велетні розташовані на межі Івано-Франківської та Львівської областей. Ці скелі за своє існування виконували купу функцій. Вони були і дном прадавнього моря, і непідступною фортецею, і частиною угідь князів Потоцьких, і надійним сховком для учасників повстанського руху опришків (серед яких був і Олекса Довбуш). А тепер це місце, яке дуе цінують туристи. Єдине що, не переплутайте з однойменними скелями біля Яремче. Ці розташовані між селом Бубнище (Івано-Франківщина) та селом Труханів (Львівщина).

Фото: Вершина

Базальтовий кар’єр та тунель кохання на Рівненщині. Насправді, на тунель кохання ми б не радили витрачати більше, ні 2 години. Адже він вражаючий в більшості своїй лишень на фото. А от базальтовий кар’єр дійсно вартує уваги. Просто посеред скель з базальту розташувалось озеро. А по центру маленький острівець, місцеві називають його “островом кохання”.

Фото: instagram.com/dmytro.shumliak/

Тараканівський форт – абсолютно вражаюче місце. Дивує воно не тільки своїми масштабами, але і закинутістю. Рекомендуємо в глибокі ями не лазити без спеціального спорядження та провідників. Також врахуйте, що з цивілізацією там не дуже, тому варто взяти з собою воду та їжу. Але місце точно вартує уваги.

Фото: Відвідай

Збаразький замок на Тернопільщині – ще одне цікаве місце. Цю фортифікаційну спороду побудували за вказівками з книги італійського архітектора Вінченцо Скамоцці. Там просто дуже гарно, тому варто відвідати цей замок.

Автор: Konstantin Brizhnichenko 

Вигода – село на Івано-Франківщині. Місце, де можна і в гірській річці потішитись, і в гори сходити, і козячі та овечі ферми відвідати. А ще, тут стартує відомий карпатський трамвай (вузькоклійка). А ще тут є унікальний інтерактивний музей, який буде цікавий не тільки дорослим, але й маленьким діткам.

Фото: mapio.net

Related articles

Місця сили від Юрка Назарука: куди варто подорожувати в Україні

Найважливіше — зрозуміти, що ціль — не місце, куди поїхати, а, власне, мандрівка та досвід і емоції.  Тому важливо побути троха в тому місці. Насолодитись. Відчути його. Поєднати з якоюсь активністю, спортом та настільними іграми. З вогнем та пивом.  Ось…

Знижки для своїх – пропозиції від турагенцій

Вже літо, час готуватись до відпустки!  Ми підготували для вас огляд актуальних пропозицій від турагенств, які надають знижку для наших працівників. Отже, маємо «новачків» серед тих, з ким ми співпрацюємо – турагенство «ВЙО. Агенція пригод». Вони надають 7% знижки для наших…

Я кольорую наш світ, – Андрій Чад, відео-дизайнер і мешканець арт-відділу

Живе у арт-відділі вже майже рік, до !FEST трохи пропрацював на видавництві у Львівській Політехніці. Обожнює фільми про паркур, а ще ті, що з Джекі Чаном. В дитинстві Андрій навіть мріяв бути каскадером. Він справжній інтроверт, який прилаштувався до цього…