Топ-5 книжок, які радить прочитати Наталя Мазяр, HRD !FEST

Для всіх, хто давно чекав свіжих книжкових порад від HRD Холдингу емоцій !FEST Наталі Мазяр, ми зробили підбірку з 5 абсолютно різних книжок. Тут є і бізнес, і художня, і навіть дитяча література. Кожна книга по своєму захоплююча та важлива. 

Есенціалізм. Шлях до простоти. Грег МакКеон

Мудрість полягає в тому, щоб видалити зі свого життя все неважливе. Саме з цієї цитати Лін Ютань (китайський винахідник, лінгвіст, філософ і романіст) починається ця книга. І вона є дуже влучною, щоб описати зміст твору. Ця книга навчить вас, що найважливіше – це не повсякденні турботи. І якщо ви в тому загрузли, то треба виходити. Як? Відповідь саме на це питання ви знайдете на сторінках. 

Емоціємір інспектора Дила. Розпізнавай, вимірюй та керуй своїми емоціями. Ісерн Суссанна. 

На перший погляд, ця книга для дітей. Але при ближчому знайомстві виявляється6 що вона стане неабияк у нагоді й дорослим. Кажуть, якщо розпізнати і назвати емоцію, з нею набагато легше впоратись. В цій книзі розповідають, як це зробити легко і просто. 

Токійська наречена. Нотомб Амелі

Це не бізнес-література. Це романтична історія, в якій розкриваються внутрішні аспекти того, як досягти мети. Про кохання та самопізнання, про іншу культуру та мову. Дуже реальна і корисна книга. Підійде для тих, хто любить ще щось, окрім сухих порад. 

Якщо стрибнули, то гребіть. Ольга Гуцал

Бізнес-література для розуміння, як ростуть компанії. Авторка порівнює бізнес із живою людиною та етапами дорослішання. Описує, які можуть зустрітися кризи та як їх подолати. 

Нормальні люди. Саллі Руні

Цей роман виграв British BookAward. Його написала ірландська письменниця Саллі Руні. Роман переклали більше, ні на 40 мов. У творі йдеться про дорослішання, дружбу між чоловіком і жінкою, пошуках себе та, звісно, любов. Якщо ви хочете щось просте і водночас витончене, то варто звернути увагу на цю книгу. 

Related articles

Місця сили від Юрка Назарука: куди варто подорожувати в Україні

Найважливіше — зрозуміти, що ціль — не місце, куди поїхати, а, власне, мандрівка та досвід і емоції.  Тому важливо побути троха в тому місці. Насолодитись. Відчути його. Поєднати з якоюсь активністю, спортом та настільними іграми. З вогнем та пивом.  Ось…

Як ми вчимо пити правильну каву – інтерв’ю з баристами !FEST Coffee Mission

Нещодавно ми відкрили перший в Україні кавовий хаб, та ще й із двома локаціями – у Львові та в Нікарагуа. Тут кожен зможе обрати для себе найкращу «specialty» каву з усієї Центральної Америки та Колумбії. А ще у Львові у…

Школа мистецтв – творчість для всіх від 3 до 99 років

Школа мистецтв – то осередок, в якому кожен зможе знайти собі творче заняття по смаку. І, найцікавіше, що вік тут абсолютно неважливий. Цією Школою керують трої творчих особистостей: Леся Нагірна (дизайн), Олег Онещак (театр), Марія Петровська (музика). Кожен з них…

Знижки для своїх – пропозиції від турагенцій

Вже літо, час готуватись до відпустки!  Ми підготували для вас огляд актуальних пропозицій від турагенств, які надають знижку для наших працівників. Отже, маємо «новачків» серед тих, з ким ми співпрацюємо – турагенство «ВЙО. Агенція пригод». Вони надають 7% знижки для наших…